B57862S282F40
EPCOSEPCOS
B57862S282F40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57862S282F40
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERM NTC 2.8KOHM 3988K BEAD
listoch: B57862S282F40.pdf
  • správa
Špecifikácie B57862S282F40
Číslo dielu B57862S282F40 Výrobca EPCOS
popis THERM NTC 2.8KOHM 3988K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5745 pcs Dátový hárok B57862S282F40.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 2.8k
Tolerancia odporu ±1% Výkon - Max 60mW
obal Bulk Balík / puzdro Bead
Ostatné mená 495-2167
B57862S 282F 40
B57862S0282F040
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka - vodiaci drôt 1.44" (36.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis NTC Thermistor 2.8k Bead B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3988K B0 / 50 -
B Tolerancia hodnôt ±1%