B57861S0502F045
EPCOSEPCOS
B57861S0502F045 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57861S0502F045
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
listoch: B57861S0502F045.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57861S0502F045
Číslo dielu B57861S0502F045 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55401 pcs Dátový hárok B57861S0502F045.pdf
séria B57861S Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 5k
Tolerancia odporu ±1% Výkon - Max 60mW
obal Bulk Balík / puzdro Bead
Ostatné mená B57861S 502F 45
B57861S502F45
B57861S502F45-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Dĺžka - vodiaci drôt -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis NTC Thermistor 5k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3988K
B0 / 50 - B Tolerancia hodnôt ±1%