B57421V2102K062
EPCOSEPCOS
B57421V2102K062 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57421V2102K062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805
listoch: B57421V2102K062.pdf
  • správa
Špecifikácie B57421V2102K062
Číslo dielu B57421V2102K062 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5832 pcs Dátový hárok B57421V2102K062.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 1k
Tolerancia odporu ±10% Výkon - Max 210mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Ostatné mená B57421V2102K 62
B57421V2102K062V09
B57421V2102K62
B57421V2102K62-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka - vodiaci drôt - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis NTC Thermistor 1k 0805 (2012 Metric) B25 / 85 3980K
B25 / 75 - B25 / 50 3940K
B25 / 100 4000K B0 / 50 -
B Tolerancia hodnôt ±3%