B57421V2102H062
EPCOSEPCOS
B57421V2102H062 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57421V2102H062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805
listoch: B57421V2102H062.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57421V2102H062
Číslo dielu B57421V2102H062 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 247680 pcs Dátový hárok B57421V2102H062.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 1k
Tolerancia odporu ±3% Výkon - Max 210mW
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Ostatné mená 495-7445-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Dĺžka - vodiaci drôt -
B25 / 85 3980K B25 / 75 -
B25 / 50 3940K B25 / 100 4000K
B0 / 50 - B Tolerancia hodnôt ±3%