B57421V2102J062
EPCOSEPCOS
B57421V2102J062 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57421V2102J062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805
listoch: B57421V2102J062.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57421V2102J062
Číslo dielu B57421V2102J062 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR NTC 1KOHM 3940K 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 995196 pcs Dátový hárok B57421V2102J062.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 1k
Tolerancia odporu ±5% Výkon - Max 210mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Ostatné mená 495-2115-2
B57421V2102J 62
B57421V2102J062V09
B57421V2102J62
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Dĺžka - vodiaci drôt -
B25 / 85 3980K B25 / 75 -
B25 / 50 3940K B25 / 100 4000K
B0 / 50 - B Tolerancia hodnôt ±3%