B43640C5227M007
EPCOSEPCOS
B43640C5227M007 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43640C5227M007
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
listoch: B43640C5227M007.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43640C5227M007
Číslo dielu B43640C5227M007 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26051 pcs Dátový hárok B43640C5227M007.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B43640 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.05A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43640C5227M 7
B43640C5227M 7
B43640C5227M7
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 670 mOhms Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 450 mOhm @ 100Hz Detailný popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 450 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose