B43640C2108M067
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43640C2108M067
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2
listoch: B43640C2108M067.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43640C2108M067
Číslo dielu B43640C2108M067 Výrobca EPCOS
popis ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24613 pcs Dátový hárok B43640C2108M067.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43640 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.83A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43640C2108M 67
B43640C2108M67
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 160 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 110 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose