B43640C5187M062
EPCOSEPCOS
B43640C5187M062 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43640C5187M062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
listoch: B43640C5187M062.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43640C5187M062
Číslo dielu B43640C5187M062 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31046 pcs Dátový hárok B43640C5187M062.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43640 Ripple Current @ nízkej frekvencie 910mA @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43640C5187M 62
B43640C5187M62
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 820 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 550 mOhm @ 100Hz Detailný popis 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 550 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose