B43584A2398M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43584A2398M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 250V SCREW
listoch: B43584A2398M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
72 pcs
  • správa
Špecifikácie B43584A2398M
Číslo dielu B43584A2398M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3900UF 20% 250V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2689 pcs Dátový hárok B43584A2398M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.032" Dia (51.60mm)
séria B43584 Ripple Current @ nízkej frekvencie 9.7A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43584A2398M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.874" (22.20mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 38 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 32 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 3900µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 32 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 3900µF