B43584A2688M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43584A2688M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
listoch: B43584A2688M3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43584A2688M3
Číslo dielu B43584A2688M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1535 pcs Dátový hárok B43584A2688M3.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B43584 hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená B43584A2688M003
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 6800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 6800µF