B43584A2278M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43584A2278M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 250V SCREW
listoch: B43584A2278M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
72 pcs
  • správa
Špecifikácie B43584A2278M
Číslo dielu B43584A2278M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2700UF 20% 250V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3921 pcs Dátový hárok B43584A2278M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.032" Dia (51.60mm)
séria B43584 Ripple Current @ nízkej frekvencie 7.4A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43584A2278M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.874" (22.20mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 55 mOhms
Výška - sedenie (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 46 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 2700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 46 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 2700µF