B43584A2159M000
EPCOSEPCOS
B43584A2159M000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43584A2159M000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
listoch: B43584A2159M000.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 828 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
18 pcs
  • správa
Špecifikácie B43584A2159M000
Číslo dielu B43584A2159M000 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 828 pcs Dátový hárok B43584A2159M000.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.583" Dia (91.00mm)
séria B43584 Ripple Current @ nízkej frekvencie 29.2A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43584A2159M
B43584A2159M-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 8 mOhms Výška - sedenie (Max) 5.728" (145.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 7 mOhm @ 100Hz Detailný popis 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
kapacitné 15000µF aplikácia General Purpose