B43564D5158M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43564D5158M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
listoch: B43564D5158M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie B43564D5158M
Číslo dielu B43564D5158M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2096 pcs Dátový hárok B43564D5158M.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.532" Dia (64.30mm)
séria B43564 Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.6A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43564D5158M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.122" (28.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 79 mOhms
Výška - sedenie (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 99 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 99 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 1500µF