B43564C5338M7
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43564C5338M7
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
listoch: B43564C5338M7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43564C5338M7
Číslo dielu B43564C5338M7 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1133 pcs Dátový hárok B43564C5338M7.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43564 Ripple Current @ nízkej frekvencie 11.6A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43564C5338M007 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 38 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 48 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 3300µF