B43564D4338M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43564D4338M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
listoch: B43564D4338M3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie B43564D4338M3
Číslo dielu B43564D4338M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1770 pcs Dátový hárok B43564D4338M3.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.532" Dia (64.30mm)
séria B43564 Ripple Current @ nízkej frekvencie 11A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43564D4338M003 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.122" (28.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 38 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 48 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 3300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 3300µF