B43540F2827M67
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540F2827M67
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
listoch: B43540F2827M67.pdf
  • správa
Špecifikácie B43540F2827M67
Číslo dielu B43540F2827M67 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21430 pcs Dátový hárok B43540F2827M67.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.47A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540F2827M 67
B43540F2827M067
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 100 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 85 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 820µF