B43540G2567M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540G2567M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
listoch: B43540G2567M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540G2567M
Číslo dielu B43540G2567M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23651 pcs Dátový hárok B43540G2567M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.52A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540G2567M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 160 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 130 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 560µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43540G2567M60
B43540G2567M60
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Skladom: 22947 pcs
Stiahnuť ▼: B43540G2567M60.pdf
RFQ
B43540F2827M82
B43540F2827M82
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Skladom: 21034 pcs
Stiahnuť ▼: B43540F2827M82.pdf
RFQ
B43540F2827M67
B43540F2827M67
Stiahnuť ▼: B43540F2827M67.pdf
B43540G2567M7
B43540G2567M7
Stiahnuť ▼: B43540G2567M7.pdf
B43540G2567M2
B43540G2567M2
Stiahnuť ▼: B43540G2567M2.pdf
B43540F2827M7
B43540F2827M7
Stiahnuť ▼: B43540F2827M7.pdf
B43540G2567M67
B43540G2567M67