B43540F2687M87
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540F2687M87
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
listoch: B43540F2687M87.pdf
  • správa
Špecifikácie B43540F2687M87
Číslo dielu B43540F2687M87 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20765 pcs Dátový hárok B43540F2687M87.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.87A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540F2687M 87
B43540F2687M087
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 120 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.465" (37.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 100 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 680µF