B43252E2227M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43252E2227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
listoch: B43252E2227M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43252E2227M
Číslo dielu B43252E2227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57207 pcs Dátový hárok B43252E2227M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43252 Ripple Current @ nízkej frekvencie 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.364A @ 20kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená B43252E2227M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF