B43252E2157M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43252E2157M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
listoch: B43252E2157M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43252E2157M
Číslo dielu B43252E2157M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 96544 pcs Dátový hárok B43252E2157M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43252 Ripple Current @ nízkej frekvencie 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.054A @ 20kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená B43252E2157M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF