B43252E2128M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43252E2128M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
listoch: B43252E2128M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43252E2128M
Číslo dielu B43252E2128M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12017 pcs Dátový hárok B43252E2128M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43252 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.91A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.51A @ 20kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená B43252E2128M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 1200µF