B43086B9685M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43086B9685M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
listoch: B43086B9685M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43086B9685M
Číslo dielu B43086B9685M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4099 pcs Dátový hárok B43086B9685M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B43086 Ripple Current @ High Frequency 176mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43086B9685M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 6.8µF aplikácia General Purpose