B43086A9565M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43086A9565M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 5.6UF 20% 400V RADIAL
listoch: B43086A9565M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43086A9565M
Číslo dielu B43086A9565M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 5.6UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5885 pcs Dátový hárok B43086A9565M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B43086 Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43086A9565M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 5.6µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 5.6µF aplikácia General Purpose