B43086F2336M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43086F2336M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43086F2336M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43086F2336M
Číslo dielu B43086F2336M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4781 pcs Dátový hárok B43086F2336M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B43086 Ripple Current @ High Frequency 520mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43086F2336M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose