B41896C3338M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41896C3338M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41896C3338M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41896C3338M
Číslo dielu B41896C3338M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 97383 pcs Dátový hárok B41896C3338M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41896 Ripple Current @ High Frequency 2.86A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41896C3338M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 26 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 90 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 90 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 3300µF