B41896C3827M
EPCOSEPCOS
B41896C3827M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41896C3827M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41896C3827M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41896C3827M
Číslo dielu B41896C3827M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 178583 pcs Dátový hárok B41896C3827M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41896 Ripple Current @ High Frequency 1.205A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41896C3827M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 62 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 308 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 820µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 308 mOhm @ 120Hz 3500 Hrs @ 125°C kapacitné 820µF