B41896C3109M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41896C3109M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41896C3109M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie B41896C3109M
Číslo dielu B41896C3109M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65876 pcs Dátový hárok B41896C3109M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41896 Ripple Current @ High Frequency 4.23A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41896C3109M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 16 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 48 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 10000µF