B41868R8227M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868R8227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41868R8227M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41868R8227M
Číslo dielu B41868R8227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5731 pcs Dátový hárok B41868R8227M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41868 Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41868R8227M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 600 mOhm @ 10kHz Detailný popis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 600 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive