B41868R4108M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868R4108M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41868R4108M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41868R4108M
Číslo dielu B41868R4108M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4280 pcs Dátový hárok B41868R4108M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41868 Ripple Current @ High Frequency 929mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41868R4108M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 88 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 95 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 95 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 1000µF