B41868R4478M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868R4478M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41868R4478M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie B41868R4478M
Číslo dielu B41868R4478M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60290 pcs Dátový hárok B41868R4478M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41868 Ripple Current @ High Frequency 2.325A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41868R4478M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 28 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 29 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 4700µF