B41828B5108M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828B5108M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41828B5108M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828B5108M
Číslo dielu B41828B5108M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4601 pcs Dátový hárok B41828B5108M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41828 Ripple Current @ nízkej frekvencie 680mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41828B5108M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose