B41828B4107M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828B4107M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41828B4107M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828B4107M
Číslo dielu B41828B4107M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5436 pcs Dátový hárok B41828B4107M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41828 Ripple Current @ nízkej frekvencie 129mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41828B4107M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose