B41828B5228M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828B5228M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41828B5228M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828B5228M
Číslo dielu B41828B5228M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5079 pcs Dátový hárok B41828B5228M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41828 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.223A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41828B5228M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose