B41505F5478M2
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41505F5478M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
listoch: B41505F5478M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B41505F5478M2
Číslo dielu B41505F5478M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63791 pcs Dátový hárok B41505F5478M2.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B41505 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.6A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B41505F5478M002 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 57 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 53 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 53 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 4700µF