B41505F8228M2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41505F8228M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
listoch: B41505F8228M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B41505F8228M2
Číslo dielu B41505F8228M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36995 pcs Dátový hárok B41505F8228M2.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B41505 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.8A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B41505F8228M002 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 85 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF