B41505A9687M7
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41505A9687M7
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
listoch: B41505A9687M7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B41505A9687M7
Číslo dielu B41505A9687M7 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67045 pcs Dátový hárok B41505A9687M7.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B41505 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.2A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B41505A9687M007 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 156 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 146 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 146 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF