B32232A6474K
EPCOSEPCOS
B32232A6474K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32232A6474K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
listoch: B32232A6474K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32232A6474K
Číslo dielu B32232A6474K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4806 pcs Dátový hárok B32232A6474K.pdf
Napätie - DC 400V Napájacie napätie - AC 200V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.433" Dia x 1.063" L (11.00mm x 27.00mm) séria B32232
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená 495-3540
B32232A6474K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 0.47µF