B32232A3335K
EPCOSEPCOS
B32232A3335K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32232A3335K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC AXIAL
listoch: B32232A3335K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32232A3335K
Číslo dielu B32232A3335K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4531 pcs Dátový hárok B32232A3335K.pdf
Napätie - DC 250V Napájacie napätie - AC 160V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.551" Dia x 1.260" L (14.00mm x 32.00mm) séria B32232
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená 495-3533
B32232A3335K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 3.3µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 3.3µF