B32232A3105K
EPCOSEPCOS
B32232A3105K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32232A3105K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1UF 10% 250VDC AXIAL
listoch: B32232A3105K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32232A3105K
Číslo dielu B32232A3105K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1UF 10% 250VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4858 pcs Dátový hárok B32232A3105K.pdf
Napätie - DC 250V Napájacie napätie - AC 160V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia x 1.063" L (10.00mm x 27.00mm) séria B32232
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená 495-3529
B32232A3105K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 1µF