B32232A1684K
EPCOSEPCOS
B32232A1684K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32232A1684K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC AXIAL
listoch: B32232A1684K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32232A1684K
Číslo dielu B32232A1684K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4359 pcs Dátový hárok B32232A1684K.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC 63V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm) séria B32232
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená 495-3526
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Detailný popis 0.68µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 0.68µF