B32232A8474K
EPCOSEPCOS
B32232A8474K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32232A8474K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL
listoch: B32232A8474K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32232A8474K
Číslo dielu B32232A8474K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5407 pcs Dátový hárok B32232A8474K.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC 200V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.571" Dia x 1.260" L (14.50mm x 32.00mm) séria B32232
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená 495-3548
B32232A8474K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Detailný popis 0.47µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 0.47µF