B25834C7336K4
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25834C7336K4
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 33UF 10% 1.1KVAC SCREW
listoch:
  • správa
Špecifikácie B25834C7336K4
Číslo dielu B25834C7336K4 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 33UF 10% 1.1KVAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4974 pcs Dátový hárok
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 1100V (1.1kV)
tolerancia ±10% ukončenie Threaded, Male
séria B25834 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B25834C7336K 4
B25834C7336K004
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 33µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitné 33µF aplikácia Commutating; Damping