B25834C5476K4
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25834C5476K4
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 47UF 10% 750VAC SCREW
listoch:
  • správa
Špecifikácie B25834C5476K4
Číslo dielu B25834C5476K4 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 47UF 10% 750VAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5596 pcs Dátový hárok
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 750V
tolerancia ±10% ukončenie Threaded, Male
séria B25834 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B25834C5476K 4
B25834C5476K004
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 47µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitné 47µF aplikácia Commutating; Damping