B25834C226K4
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25834C226K4
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 22UF 10% 1.4KVAC SCREW
listoch:
  • správa
Špecifikácie B25834C226K4
Číslo dielu B25834C226K4 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 22UF 10% 1.4KVAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5312 pcs Dátový hárok
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 1400V (1.4kV)
tolerancia ±10% ukončenie Threaded, Male
séria B25834 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B25834C 226K 4
B25834C0226K004
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 22µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitné 22µF aplikácia Commutating; Damping