B25834D106K4
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25834D106K4
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 10UF 10% 1.4KVAC SCREW
listoch: B25834D106K4.pdf
  • správa
Špecifikácie B25834D106K4
Číslo dielu B25834D106K4 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 10UF 10% 1.4KVAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5715 pcs Dátový hárok B25834D106K4.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 1400V (1.4kV)
tolerancia ±10% ukončenie Threaded, Male
séria B25834 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B25834D 106K 4
B25834D0106K004
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 10µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitné 10µF aplikácia Commutating; Damping