500ASSP3M2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500ASSP3M2QE
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH SLIDE SPDT 3A 120V
listoch: 1.500ASSP3M2QE.pdf2.500ASSP3M2QE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 500ASSP3M2QE
Číslo dielu 500ASSP3M2QE Výrobca E-Switch
popis SWITCH SLIDE SPDT 3A 120V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28517 pcs Dátový hárok 1.500ASSP3M2QE.pdf2.500ASSP3M2QE.pdf
Napätie - DC 28V Napájacie napätie - AC 120V
Stýl ukončenia PC Pin Prepnúť cestovanie 3.05mm
Funkcia prepínača On-Off-On séria 500A
obal Bulk Ostatné mená Q3523880
Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C Prevádzkové sily -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 30,000 Cycles Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals
Elektrický život 30,000 Cycles Detailný popis Slide Switch SPDT Through Hole
Aktuálne hodnotenie 3A (AC/DC) Časovanie kontaktu Not Specified
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontakt Dokončiť Silver
obvod SPDT Typ pohonu Standard
Materiál pohonu Polyamide (PA), Nylon Dĺžka pohonu 3.10mm