500ASSP3M6RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500ASSP3M6RE
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
listoch: 1.500ASSP3M6RE.pdf2.500ASSP3M6RE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 500ASSP3M6RE
Číslo dielu 500ASSP3M6RE Výrobca E-Switch
popis SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26255 pcs Dátový hárok 1.500ASSP3M6RE.pdf2.500ASSP3M6RE.pdf
Napätie - DC 20V Napájacie napätie - AC 20V
Stýl ukončenia PC Pin Prepnúť cestovanie 3.05mm
Funkcia prepínača On-Off-On séria 500A
obal Bulk Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C
Prevádzkové sily - Typ montáže Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život 30,000 Cycles
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals Elektrický život 30,000 Cycles
Detailný popis Slide Switch SPDT Through Hole, Right Angle Aktuálne hodnotenie 0.4VA (AC/DC)
Časovanie kontaktu Not Specified Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontakt Dokončiť Gold obvod SPDT
Typ pohonu Standard Materiál pohonu Polyamide (PA), Nylon
Dĺžka pohonu 3.10mm