500ASSP1M2RE
E-SwitchE-Switch
500ASSP1M2RE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500ASSP1M2RE
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
listoch: 1.500ASSP1M2RE.pdf2.500ASSP1M2RE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 500ASSP1M2RE
Číslo dielu 500ASSP1M2RE Výrobca E-Switch
popis SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 32364 pcs Dátový hárok 1.500ASSP1M2RE.pdf2.500ASSP1M2RE.pdf
Napätie - DC 20V Napájacie napätie - AC 20V
Stýl ukončenia PC Pin Prepnúť cestovanie 3.05mm
Funkcia prepínača On-On séria 500A
obal Tray Ostatné mená EG2482
T511000
Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C Prevádzkové sily -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 30,000 Cycles Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals
Elektrický život 30,000 Cycles Detailný popis Slide Switch SPDT Through Hole
Aktuálne hodnotenie 0.4VA (AC/DC) Časovanie kontaktu Not Specified
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontakt Dokončiť Gold
obvod SPDT Typ pohonu Standard
Materiál pohonu Polyamide (PA), Nylon Dĺžka pohonu 3.10mm
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
500ASSP3M2RE
500ASSP3M2RE
výrobcovia: E-Switch
popis: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Skladom: 28054 pcs
Stiahnuť ▼: 500ASSP3M2RE.pdf
RFQ
500ASSP3M2QE
500ASSP3M2QE
výrobcovia: E-Switch
popis: SWITCH SLIDE SPDT 3A 120V