FFSMC10CU
Cynergy3Cynergy3
FFSMC10CU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FFSMC10CU
Výrobca / Značka: Cynergy3
Popis produktu CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A
listoch: FFSMC10CU.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 444 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 444 pcs
  • správa
Špecifikácie FFSMC10CU
Číslo dielu FFSMC10CU Výrobca Cynergy3
popis CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 444 pcs Dátový hárok FFSMC10CU.pdf
Napätie 110VDC, 250VAC typ Liquid
Spínať úroveň ovládania - séria FFSMC
Typ výstupu Switch (Single Float) Konfigurácia výstupu SPDT
Prevádzková teplota 0°C ~ 55°C Typ montáže Cable Mount
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Liquid Level Sensor Switch (Single Float) SPDT Output Cable Mount prúd 10A