FFSMC10B
Cynergy3Cynergy3
FFSMC10B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FFSMC10B
Výrobca / Značka: Cynergy3
Popis produktu CABLE FLOAT HORZ SPDT C/O 10A
listoch: FFSMC10B.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 749 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie FFSMC10B
Číslo dielu FFSMC10B Výrobca Cynergy3
popis CABLE FLOAT HORZ SPDT C/O 10A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 749 pcs Dátový hárok FFSMC10B.pdf
Napätie 110VDC, 250VAC typ Liquid
Spínať úroveň ovládania - séria FFSMC
Typ výstupu Switch (Single Float) Konfigurácia výstupu SPST-NC
Ostatné mená 725-1026
FFS10B
FFS10B-ND
FFSMC10B-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 55°C
Typ montáže Cable Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - bývanie a hranol High Density Polyethylene (PEHD) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
prúd 10A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FFSMC10CW
FFSMC10CW
výrobcovia: Cynergy3
popis: CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A
Skladom: 588 pcs
Stiahnuť ▼: FFSMC10CW.pdf
RFQ
FFSMC10C
FFSMC10C
výrobcovia: Cynergy3
Skladom: 638 pcs
Stiahnuť ▼: FFSMC10C.pdf
RFQ
FFSMC10BU
FFSMC10BU
popis: CABLE FLOAT HORZ SPDT C/O 10A